Menü

Hakkımızda

2004 yılında kurulan 8 TASARIM FABRİKASI kurucusu Mustafa YILDIZ tarafından kişisel web sitesi olarak hayata geçirilmiştir. Part time çalışma esasına göre iş hayatına
CAD-CAM eğitimleriyle başlayan firmamız daha sonraları Parça, Kalıp, Aparat, Makine Tasarımı ve Projelendirmeleri yapan arkadaşları bünyesine kazandırarak iş yapma kabiliyetini artırmıştır. Şuan itibariyle halen şirket vasfı kazanamamış olmasına rağmen 6 çalışanı ve onlarca müşterisiyle şirket üstü bir nitelik kazanmıştır. Bu niteliğe bir ad koyacak olursak kimileri e-şirket, kimileri homeoffice, kimileri ise pijamalı mühendis platformu diye adlandırmaktadır. Ben ise buna özgür ve verimli çalışma platformu demekteyim. Tek kişiyle kurulan şirket daha sonra taleplerin artmasına paralel bu işi yapabilecek nitelikli kişilerin bulunması ve müşteri ile nitelikli kişi arasında buluşma ve teminat üslenmesi görevini yerine getirme amaçlı hizmetlerini sürdürmektedir.

Sizin ihtiyacınıza yönelik mutlaka bir arkadaşımız vardır yada bulunacaktır. Kısa süreli işleriniz için yada senede birkaç aylık işiniz için eleman istihdam etmek işinize gelmiyorsa bu işi sizin için biz daha profesyonelce ve daha ucuza yapma garantisi veriyoruz. Kısa süreli ihtiyaçlarınız yada istisnai işleriniz için sizin çözüm ortağınız olmaktayız. Problemlerinizi paylaşma ve çözüme götürme sevdalısıyız.

VİZYONUMUZ

8 TASARIM FABRİKASI Mühendislik, Proje-danışmanlık, Servis ve Eğitim hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda Hidrolik Güç Üniteleri, Hidrolik Kontrol Blokları, Hidrolik Valf Standları, Merkezi Yağlama Sistemleri, Hidrolik Silindirler ve müşteriye özel Hidrolik ve Pnömatik Makinalar tasarımları yapıp imalatlarını gerçekleştirmektedir. Bu konulardaki çözüm ortaklarımızla müşterilerine daima doğru ve uygulanabilir çözümler bulmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Deneyimli ekibimizle, güçlü mühendislik-proje-sistem çözümleme alt yapısı ve müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmasıdır. Genç ve Dinamik firmamız kadrosunun her üyesi tarafından benimsenen en öncelikli prensibi maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak olup; bu prensip doğrultusunda en üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojiyi değerli müşterilerine sunmaktadır.

İLGİ ALANLARIMIZ

1- muhendislik hizmetleri

1.1 mekanik tasarim ve urunler

   1.1.a – kopya makine

   1.1.b – ozel makine

   1.1.c – pvc kaplama makinalari

   1.1 d – folyo dilimleme makinalari

   1.1 e – kaldirma ve tasima

   1.1 f – santrifuj (rotadinamik/ssavurmali ) pompa

   1.1.g – is makinalari

   1.1.h – montaj makinalari

   1.1.i – takim aparat ve fiksturler 

   1.1.j – delik delme dis cekme makinalari

1.1.k – biyokimya fotoanalizoru

1.1.l – et kıyma ve karıştırma makineleri

 

1.2 sac malzeme urun tasarimi

 

   1.2.a kabinler 

   1.2.b kiosk

   1.2.c dolaplar

   1.2.d panolar

   1.2.e saseler

   1.2.f seyyar araba

   1.3 borulama

 

   1.3.a su depolari

   1.3.bbunker silo ve davlumbazlar

1.4 endustriyel tasarim

 

   1.4.a sehbalar masalar ve ranzalar

   1.4.b bardak kasik tabak vb. mutfak gereçleri

   1.4.c otomobil aksesuarlari

   1.4.d dizustu pc masaustu pc sehbalari

   1.4.e kapi kulplari ve mekanizmalari

 2 egitim hizmetleri

 

2.1 autocad

2.2 solidworks

2.3 catia

2.4 proengineer

2.5 teknik resim

2.6 CAM-CAE

2.6 cnc programlama

2.7 egitim videolar